Automatyka przemysłowa


Czujnik

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu układów automatyki procesów przemysłowych i maszyn. Współpracujemy z zakładami produkcyjnymi oraz producentami maszyn oferując swoje usługi w dziedzinie automatyzacji.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę rozwiązań, których zastosowanie pozwala na sprawną automatyzację praktycznie dowolnego procesu. Autorskie konstrukcje i oprogramowanie oraz użycie komponentów renomowanych producentów pozwalają sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom automatyki i sterowania.

Od początku działalności mieliśmy okazje pracować przy niezliczonej liczbie projektów. Bogate doświadczenie pozwala nam podchodzić do każdego problemu indywidualnie i dobierać rozwiązania odpowiednie do skali przedsięwzięcia i jego budżetu. Nasze aplikacje można spotkać w firmach z branży m. in.: spożywczej, produkcyjnej, górniczej, motoryzacyjnej i innych

Nasze usługi to kompleksowa dostawa układów automatyki. Począwszy od projektu i prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, ich montażu na obiekcie klienta, kończąc na programowaniu sterowników PLC/DCS i późniejszym serwisie.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


W czym możemy pomóc?

Siłownik pneumatyczny


Jak Działamy


Zaczynamy od ustalenia wymagań klienta. Opracowujemy wstępne założenia projektu i przedstawiamy ofertę.

Po złożonym zamówieniu przystępujemy do fazy projektowej. Rysujemy schematy i programujemy sterowniki. Następnie prefabrykujemy szafy sterownicze i produkujemy niezbędny sprzęt.

Na tym etapie implementujemy rozwiązanie u klienta. Zajmujemy się montażem i instalacją urządzeń, przeprowadzamy ostateczne testy funkcjonalne.

Po zakończonym projekcie pozostajemy w dalszym ciągu do dyspozycji. W razie potrzeby służymy wsparciem w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.