Automatyka przemysłowa


Czujnik

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu układów automatyki procesów przemysłowych i maszyn.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę rozwiązań, których zastosowanie pozwala na sprawną automatyzację praktycznie dowolnego procesu. Autorskie konstrukcje i oprogramowanie oraz użycie komponentów renomowanych producentów pozwalają sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom automatyki i sterowania.

Wychodzimy na przeciw wymaganiom dzisiejszego przemysłu i pomagamy naszym klientom w optymalizacji produkcji i redukcji kosztów dzięki zastosowaniu indywidualnie dopasowanym rozwiązaniom.

W naszej pracy wykorzystujemy między innymi takie elementy automatyki jak sterowniki PLC, systemy SCADA, roboty przemysłowe czy serwonapędy. Ponadto w celu zapewnienia bezpieczeństwa maszyn i obiektów stosujemy tylko certyfikowane układy, przekaźniki i sterowniki bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy da Ciebie zrobić. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


W czym możemy pomóc?

Siłownik pneumatyczny


Jak Działamy


Zaczynamy od ustalenia wymagań klienta. Opracowujemy wstępne założenia projektu i przedstawiamy ofertę.

Po złożonym zamówieniu przystępujemy do fazy projektowej. Rysujemy schematy i programujemy sterowniki. Następnie prefabrykujemy szafy sterownicze i produkujemy niezbędny sprzęt.

Na tym etapie implementujemy rozwiązanie u klienta. Zajmujemy się montażem i instalacją urządzeń, przeprowadzamy ostateczne testy funkcjonalne.

Po zakończonym projekcie pozostajemy w dalszym ciągu do dyspozycji. W razie potrzeby służymy wsparciem w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.