Szafy sterownicze

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych. Stanowi to podstawę naszej działalności od początku istnienia firmy. Produkowane przez nas szafy wykonywane są w oparciu o autorskie schematy, projektowane według wytycznych klienta, bądź dostarczonej dokumentacji. Wszystkie nasze realizację wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami, starannie z najwyższej jakości komponentów.

Jako uzupełnienie oferty świadczymy usługi programowania sterowników PLC, wykonywania wizualizacji paneli HMI oraz systemów SCADA.

W naszej pracy używamy tylko komponentów czołowych producentów osprzętu elektrycznego takich jak Siemens, Eaton i Schneider.

Wśród naszych realizacji oprócz standardowych rozdzielnic można wyróżnić wykonanie sterowania różnorakich maszyn, uruchamianie linii produkcyjnych czy wykonanie złożonych układów bezpieczeństwa.

Projektowanie szaf sterowniczych

Oprócz prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielczych świadczymy również usługi projektowe. Wykonywana przez nas dokumentacja cechuje się starannością, czytelnością oraz zgodnością z normami. W naszych projektach dużą wagę przykładamy nie tylko do właściwego funkcjonowania urządzeń, ale przede wszystkim do bezpieczeństwa. Projektujemy układy w taki sposób by zaspokoić wymagania narzucone przez dyrektywę maszynową w zakresie bezpiecznego użytkowania.

Tworząc listy materiałowe korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oferowanych przez czołowych producentów, lub aparatury zasugerowanej przez klienta.

W czym możemy pomóc?

  • Opracowanie i modyfikacja schematów elektrycznych.
  • Prefabrykacja szaf oraz pulpitów sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych.
  • Projektowanie i wykonanie układów bezpieczeństwa maszyn.
  • Dobór komponentów do konkretnych potrzeb.
  • Podłączenie szaf, maszyn oraz inne prace związane z instalacją elektryczną.
  • Programowanie sterowników PLC i tworzenie wizualizacji.
  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.
złączki

Zapraszamy do kontaktu i składanie zapytań. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania.